قدم اول برای ساخت کسب و کار ارزنده و سرنوشت ساز

*عکس قاون نسبت ها*

بسیار خوب بهتون تبریک میگم که تونستید به این مرحله برسید، چون معمولا از هر بیست نفری که برای آزمون من درخواست میدن تنها یک نفر به این مرحله میرسند.

*عکس اولین قدم های سرنوشت ساز*

خوب بگذریم تازه شروع اولین مرحله هستیم و برای رسیدن به آزادی مالی در مهمترین جایگاه قرار دارید، همونطوری که قبلا خدمتتون گفتم من آدمی هستم که از هر کسی اونقدر توقع دارم که بهش آموزش دادم و دقیقا هم انتظار دارم اون کاری که ازش خواستم رو به بهترین حالت ممکن انجام بده، بهتون قول میدم طی سه الی شش ماه با قدم به قدم پیش اومدن با من شما رو به بهترین جایی که تا حالا در زندگیتون تجربه کردید بلحاظ مالی و شخصیتی میرسونم البته من کاری قرار نیست بکنم و فقط به عنوان یک راهنما هدایتتون میکنم تا به اونجایی که خودم رسیدم شما رو هم برسونم.

*آنتونی رابینز فرمول موفقیت*

اولین قدم برای رسیدن هدف و آزادی مالی داشتن یک تصویر صحیح از اون هست برای همین برام خیلی مهم بود که شما بتونید یک تمرین کوچیک از هدف نویسی داشته باشید که البته حدود 80 درصد هدف های نوشته شده بیشتر از سر رفع تکلیف هست و باید دوباره و دوباره فایل ها رو گوش کنید و اهدافتون رو دقیق تر بنویسید. انشاءالله دوباره بهش برمیگردیم و بیشتر در بارش صحبت میکنیم.

*قدم اول*

ما شما رو قدم به قدم از درآمد صفر به درآمد اولیه ، متوسط و رو به بالا و بعد بازنشستگی زود هنگام راهنمایی میکنیم، قطعا شما لیاقت بیشترین درآمد ها و بهترین جایگاه ها و زندگی سرشار از بهروزی و موفقیت رو دارید، پس به خودتون افتخار کنید و با جدی گرفتن کار، خودتون رو در هر زمینه ای که خواسته میشه دائم ارتقاء بدید.

مهمترین عواملی که شما رو از این مرحله عبور میده سه اصل بنیادی موفقیت هست :

  1. تمرکز روی کاری که ازتون میخوام انجام بدید، از حاشیه و فکر کردن به عوامل خارجی بی پولی و شرایط فعلیتون پرهیز کنید و روی هدفتون تمرکز کنید.
  2. در تعداد بالا انجامش بدید: نتیجه این کار با تعداد بالا بدست میاد پس با یکی دو مورد انجام دادن رها نکنید.
  3. در مدت زمان محدود یعنی در یک تایم مشخص منطقی تمومش کنید.

هست که من به این میگیم برنامه ریزی و قاعدتا از شما به عنوان یک فرد عاقل و بالغ انتظار داریم که برای هر کارتون برنامه ریزی داشته باشید و هر روز برنامه کاریتون رو مشخص کنید و دقیق اون رو انجام بدید ، میزان فعالیت خودتون رو دائم رصد کنید، دائم روش خودتون رو اصلاح کنید تا هیچ وقت در تله درجا زدن قرار نگیرید، آدم عاقل یک کار اشتباه رو دوبار انجام نمیده.

پس در هر مرحله این رو ازتون میخوام به جدیت انجام بدید و اگر در مدت زمان تعیین شده کاری که ازتون خواسته شده رو انجام ندید متاسفانه نمیتونم شما رو در لیست اولویت خودم قرار بدم.

*فروش هدف مرحله اول*

خوب ما برای اینکه بتونیم از راه صحیح و اصولی به آزادی مالی برسیم باید بتونیم فضایی ایجاد کنیم که یک چرخه صحیح تجاری کسب و کار رو بوجود بیاریم و مهمترین قسمت چرخه کسب و کار بخش فروش هست، و فروش چیزی نیست جز تبلیغات دائم در تعداد بالا بصورت.

در مرحله اول باید بتونید در سه مرحله 4 عدد محصول رو بفروشید و یک فروش جزعی رو رقم بزنید. این رو بدونید مهمترین ویژگی افراد ثروتمند این هست که به استقبال فروش میرن

۰ ۰
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان